ELEKTRİKTE SANAT

Sunduğumuz Elektrik Enerji Hizmetleri ile Projelerinize Hayat Veriyoruz

Kurulduğumuz günden bu yana proje ve inşaatlarınızdaki elektrik ihtiyaçlarınıza yönelik elektrik enerji hizmetleri sunuyoruz. Elektrikle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı en ince ayrıntısına kadar planlayarak çözüyoruz.

Bugüne dek tamamladığımız 100’ü aşkın proje ile kazandığımız deneyim sayesinde elektrik sektöründe sizlere kaliteli ve güvenilir elektrik enerji çözümleri sağlıyoruz.

Manifestomuz

Müşteri memnuniyeti ekseninde kalite, analitik yaklaşım, insana saygı, özverili çalışma, bilgilendirme, güven, tarafsızlık ve paylaşım değerlerini benimsiyoruz.

Misyonumuz

Denyimli ekibimiz ve teknik donanımımızla iç piyasadaki küçük, orta ve büyük çaplı tüm elektrik enerji ihtiyaçlarınızı çözmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimize dünya standartlarında kaliteli hizmet sunarak Türkiye’de sektörün bir numaralı firması olma vizyonunu taşıyoruz.

Biz Kimiz?

Ekart Enerji olarak Mayıs 2006 tarihinde Ankara merkezli olarak kurulan firmamızda ilk etapta yurt dışı projelerde hizmet verirken 2011 yılı sonlarında iç piyasaya yönelik hizmet verme kararı aldık.

1993’ten günümüze iç ve dış piyasada, büyük deneyim ve bilgi birikimine sahip olan yönetici kadromuz ve kısa sürede yaptığımız açılım ve yenilikler ile sektördeki önemli ve prestijli projelerde çözüm ortağı olduk.

Sahip olduğumuz donanım, ekipman ve teknik kadro sayesinde Elektrik İç Tesisatı, OG Enerji Tesisi Kurulumları ve Enerji Nakil Hattı projeleri kapsamında sektörün önde gelen firmalarından biri olduk.

Kurulduğumuz günden bu yana sözleşmesi yapılan tüm işlerin süresinden önce bitirilmesi ve işverenden teşekkür alma prensibini yitirmeden çalışmalarımızı sürdürüyor, tüm elektrik ihtiyaçlarınızı kaliteli hizmetlerimizle çözüyoruz.

Değer Katıyoruz

Değer Veriyoruz

Her bir çalışanımızın en değerli çalışanımız olduğu ve entelektüel sermayemizi oluşturduğu bilincini taşıyoruz. Çalışanlarımızın değerini daha da üst seviyeye taşıyacak uygulamalar geliştiriyoruz.

Çalışanlarımız arasında ayrım gözetmeksizin kendilerini geliştirebilecekleri, yeteneklerini sergileyebilecekleri ve yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilecekleri bir iş ortamı yaratıyoruz.

0
Tamamlanan Proje
0
Uzman Personel
0
Yıllık Deneyim
0
Profesyonel Hizmet

Bize Güvenen Müşterilerimiz

YDA
Rönesans Holding
Roketsan
TAI-Türk Havacılık Uzay Sanayii

İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Politikamız

Faaliyetlerimiz sonucu ortaya çıkan İş Güvenliği, İşçi Sağlığı ve Çevre ile ilgili tehlikeleri ve bunların etkilerini tespit ediyoruz.

Bu etkilerin çevreye ve insana vereceği zararları ortadan kaldırmak veya en aza indirmek için çalışıyoruz.

Sıfır kaza politikamız doğrultusunda ilgili tehlikeleri hassasiyetle izliyor ve bunları en aza indirmek için gerekli çabayı gösteriyoruz.

Kalite, İş Güvenliği ve Çevre Yönetim Sistemleri eğitimlerinin sürekliliğini sağlıyor ve çalışanlarımızın farkındalıklarını artırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Onları katılımcılık ve ekip çalışmasına teşvik ediyoruz. Çalışanlarımızın yanı sıra müşteriler, tedarikçiler ve ilgili taraflar için de bu konulardaki farkındalığı artıracak çalışmalarda bulunuyoruz.

Faaliyetlerimizi, gelecek nesillere doğayı unutturmayacak, sağlıkla yaşanabilecek bir çevre bırakmak amacıyla doğal kaynakları koruyarak sürdürüyoruz.

Elektrik İhtiyaçlarınız için Doğru Adrestesiniz

Elektrik enerji hizmetleriyle ilgili ihtiyaçlarınızı veya proje fikirlerinizi yazın, sizin için gerçeğe dönüştürelim.

Hemen Başlayalım